Subscribe via RSS Feed Connect with as on Flickr
plen

“15 wspaniałych” weźmie udział w Szkoleniu Liderskim w Irlandii

Zakończył się etap rekrutacji na Szkolenie Liderskie w Irlandii. Piętnastka liderów polonijnych odbędzie intensywny trening, który pozwoli im efektywniej współpracować z irlandzkimi instytucjami i mediami.

Wybrane osoby prezentują szerokie spektrum ekspertyzy i zaintersowań, od polityki, poprzez kulturę, edukację, biznes, aż po pomoc społeczną. Działają w różnych zakątkach w Irlandii: Limeryk, Kerry, Galway, Cork, Drogheda, najwięcej osób aplikowało z Dublina. Wśród wyselekcjonowanych osób znalazła się też jedna Irlandka.

Jedna z kandydatek uzasadniając swoją motywację do wzięcia udziału w Szkoleniu napisała: „Liczę na wzmocnienie i ugruntowanie moich kompetencji liderskich, poznanie warunków funkcjonowania instytucji i organizacji zajmujących się współpracą z mniejszościami narodowymi i na wymianę cennych kontaktów. Chcąc rozszerzać działalność polonijną bardzo ważną rzeczą jest nawiązanie współpracy z innymi organizacjami tego typu, co będzie bardzo pomocne w dalszej pracy na rzecz Polonii.“

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w programie.

Share

Tagi:

Kategoria: Informacje

Komentowanie na tej stronie jest wyłączone.