Subscribe via RSS Feed Connect with as on Flickr
enpl

Polska Eire Festival 2015

Bez mała 160 imprez w całej Irlandii odbędzie się w dniach 21-29 marca w czasie pierwszej edycji festiwalu polsko-irlandzkiego. PolskaEire2015 to wydarzenie odbywające się w prawie każdym większym i mniejszym mieście, a jego zakończenie zbiega się ze spotkaniem kwalifikacyjnym do Euro2016 w piłce nożnej.

 

Inicjatywa Festiwalu to wspólny pomysł Ambasady RP w Dublinie, sekretarza stanu ds. nowych mniejszości, kultury i równości Ministra Aodhána Ó Rí­ordáina oraz irlandzkiego związku piłkarskiego (FIA).

 

Festiwal wspiera Rada Miasta Dublina i szereg władz lokalnych z innych miast Irlandii, a także organizacje polonijne, kulturalne, sportowe i społeczności lokalne na terenie całego kraju.

Pełny plan imprez można znaleźć TUTAJ (lub klikając na zdjęcie).

peire

 PEŁNY PROGRAM IMPREZ

 

Website: www.polskaeirefestival.com

FB: https://www.facebook.com/PolskaEire

Twitter: @PolskEire2015, #PolskaEire2015

Zapraszamy serdecznie!

 

dublin Poster PolskaEire Fest 2015 03 limerick13 fipica05 ennis10 ennis once again

Share

Tagi:

Kategoria: Wydarzenia

Komentowanie na tej stronie jest wyłączone.

This website stores some user agent data. These data are used to provide a more personalized experience and to track your whereabouts around our website in compliance with the European General Data Protection Regulation. If you decide to opt-out of any future tracking, a cookie will be set up in your browser to remember this choice for one year. I Agree, Deny
570