Subscribe via RSS Feed Connect with as on Flickr
plen

Grzegorz Turnau i Andrzej Sikorowski po raz pierwszy w Irlandii!

„Pasjans na Dwóch” to tytuł niezwykłego koncertu Grzegorza Turnaua i Andrzeja Sikorowskiego. Po latach znajomości obaj artyści postanowili stworzyć wspólny projekt muzyczny. Nie jest to pojedynek, lecz poetycka próba przekonania słuchaczy, by nie przenosić stolicy do Krakowa; że jak pada to na Brackiej, a fontanny sie dziwią, skąd mają tyle łez.plakat pierwsze loga

Poza tym dowiemy się, jaki wpływ na Polaków mają, wódka w parku wypita albo zachód słońca, liryka tkliwa dynamika oraz “cichosza” na ulicach i chodnikach. “Ale to już było!” to oczywiście kolejny bezsporny fakt. Więc odpowiadamy tylko, że owszem było ale nie w Irlandii. Koncert jest wypadkową wieloletniej przyjaźni Turnaua i Sikorowskiego, siegającej jeszcze czasów świetnosci Piwnicy pod Baranami.
17 maja 2014 w The Liberty Hall w Dublinie Grzegorz Turnau i Andrzej Sikorowski zagrają swój jedyny irlandzki koncert, zabierając nas w liryczną podroż po Krakowie. Opowiedzą o miłościach, spotkaniach z aniołami, o Piwnicy pod Baranami, grupie „Pod Budą” i ważnych dla siebie ludziach.

Zapraszamy!

The Liberty Hall, Eden Quay, Dublin1
17 Maja 2014
Godzina 19.00
Bilety w cenie 33 euro do nabycia na gazeta.ie

Share

Tagi:

Kategoria: Koncerty, Kultura

Komentowanie na tej stronie jest wyłączone.