Subscribe via RSS Feed Connect with as on Flickr
plen

Kabaret Moralnego Niepokoju w Irlandii

Nie lada gratka czeka na miłośników kabaretu. W dniach 6-8 czerwca wystąpi w Irlandii Kabaret Moralnego Niepokoju absolutnie w nowym wydaniu.
“Pogoda na suma”, bo tak zatytułowany jest nowy cykl skeczów KMN, to mieszanka wybuchowa ktora bije rekordy popularnosci.  Skecze nieemitowane w telewizji, piosenki wcześniej nie wykonywane i wreszcie nowa postać w składzie kabaretu.


kmn1Na scenie zobaczymy między innymi próbę generalną spektaklu podczas której aktorzy zmęczeni występami w reklamach na potęgę mylą kwestie, przyjrzymy się Polsce oczami powracającego do kraju kibica Euro 2012 i zwiedzimy mieszkanie nuworysza z nim w roli przewodnika., który oprowadzi nas po swoich czterech kątach.Całość uzupełnią doskonałe jak zawsze piosenki starannie zaaranżowane przez Orkiestrę Moralnego Niepokoju. Jeżeli publiczność zapragnie bisów, to Kabaret Moralnego Niepokoju z radością przypomni przeboje swoich wcześniejszych programów.
Czas trwania programu to prawie 2 godziny świetnej zabawy .

6.06. godz 20.00 – Galway, Town Hall Theatre, Galway
7.06. godz 19.30 – Cork, Cork School of Music
8.06. godz 17.00 i 19.30 – Dublin, Tivoli Teatre, 135 Francis St

Bilety w cenie € 26 do nabycia:
GALWAY- sklep: PAPU, VITAMIN SHOP
CORK – sklep: PEWEX, MERKURY, LIDER,  Salon DOUGLAS TV
WATERFORD – Ksiegarnia RENATKA
DUBLIN I OKOLICE- sklepy MROZ,  BOSHKA – hair beauty salon Blanchardstown, Vitamin Shop Blanchardstown , Tanning Studio – Sun Body – solarium( 58-66 Parnell Stree City Centre D1,  Glasnevin D 11, Lucan D 22), Polska Ksiegarnia 11/12 Parnell Str. D1

Więcej informacji w mediach i pod nr tel.  087 647 92 57  i 085 735 37 83
Zapraszamy!

plakat_maly

Share

Tagi:

Kategoria: Wydarzenia

Komentowanie na tej stronie jest wyłączone.