Subscribe via RSS Feed Connect with as on Flickr
plen

Katarzyna Nosowska, Maria Peszek i Monika Brodka na wspólnym koncercie w Dublinie

Już niebawem, bo 9 Marca 2014 o godz. 19.00 w The Helix w Dublinie odbędzie się jedyny w swoim rodzaju koncert, który można nazwać krótko – Weekend Kobiet. Dzień wcześniej artystki wystąpią wspólnie w Londynie.

poster_print2_smallsizeKasia Nosowska zaprezentuje przekrojowy repertuar wykonywany podczas ostatniej trasy Nosowska.zip. – będą to najważniejsze i najbardziej znane utwory z jej solowej  działalności. Maria Peszek występem na Wyspach kończy trasę promującą płytę “Jezus Maria Peszek”, na której zagrała ponad 70 koncertów, a wieńczy ją świetny, pełen niezrównanej energii i bezkompromisowy album “JEZUS is aLIVE”. Monika Brodka tymczasem zrobi odstępstwo od przerwy w koncertowaniu i specjalnie dla mieszkańców Zielonej Wyspy i UK podsumowuje “Grandę” i “LAX”. Będzie to jedna z niewielu szans na zobaczenie jej na żywo w 2014 roku.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Irlandii na ten wyjątkowy koncert – dopóki starczy biletów, a tych ubywa w tempie sugerującym pełną salę 9 Marca w The Helix.

Doors: 19:00

Więcej informacji oraz bilety na stronach: www.stargazepro.com, www.entertainment.ie/tickets / Dublin oraz www.dzienkobiet.co.uk, www.buch.co.uk, www.ticketmaster.co.uk / Londyn

 

 

Share

Tagi:

Kategoria: Wydarzenia

Komentowanie na tej stronie jest wyłączone.