Subscribe via RSS Feed Connect with as on Flickr
plen

Przedłużony Konkurs na Polonijny Produkt Roku

Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP kolejny raz organizuje konkurs na Polonijny Produkt Roku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie i zgłaszania produktów powstałych w wyniku tej inicjatywy bądź produkowanych przez polskich obywateli lub osoby polskiego pochodzenia w Irlandii.

 

konkurs na polonijny produkt roku

 

Zgodnie z regulaminem do konkursu na Polonijny Produktu Roku mogą być zgłaszane produkty, które spełniają przynajmniej jeden z warunków:

  • ukazuje przedsiębiorczość jako cechę kojarzoną z Polakami i Polską;
  • wzmacnia poczucie dumy z polskich korzeni, zwiększa identyfikację autorów sukcesów z Polską i ich rozpoznawalność;
  • popularyzuje produkty i przedsiębiorców wnoszących znaczący wkład w budowanie pozytywnego wizerunku działalności gospodarczej Polonii i Polaków za granicą;
  • buduje wizerunek Polski jako kraju pochodzenia wytwórców produktów o najwyższej jakości i inicjatorów ważnych, wartościowych przedsięwzięć gospodarczych.

Nagroda przyznawana jest przez Ministra Spraw Zagranicznych w formie dyplomu i ma wymiar honorowy oraz promocyjny. Laureaci mogą wykorzystywać fakt jej przyznania oraz znak graficzny Nagrody w strategii marketingowej, własnych materiałach promocyjnych i reklamowych.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem Ambasada RP w Dublinie prosi o przekazanie informacji o produkcie według tabeli do 15 stycznia 2015 r. godz. 12.00 na adres promotion.dublin@trade.gov.pl. Rolą Ambasady RP w Dublinie będzie przekazanie otrzymanych zgłoszeń do komórki odpowiedzialnej za ten projekt w Ministerstwie Spraw Zagranicznych.

Ocenę wszystkich zgłoszeń z poszczególnych krajów dokona Kapituła Nagrody. Jej rolą będzie też wydanie rekomendacji Ministrowi odnośnie kandydatów na laureatów. Wręczenie nagrody nastąpi podczas obchodów Dnia Polonii i Polaków za Granicą w dniu 2 maja 2015 r.

W konkursie, który rozstrzygnięto w bieżącym roku wygrał produkt pana Mirosława Pieńkowskiego, właściciela firmy Trinon GmbH z Estonii.

Wzór wymaganych informacji do udziału w konkursie na Polonijny Produkt Roku oraz formlarz zgłoszenia do pobrania na stronie Wydziału Promocji Handlu i Iwestycji Ambasady RP wDublinie.

Share

Tagi:

Kategoria: Wydarzenia

Komentowanie na tej stronie jest wyłączone.