Subscribe via RSS Feed Connect with as on Flickr
plen

Oferta dla dzieci – przyjdź do Together Razem w Cork

Together Razem serdecznie zaprasza na zajęcia grupowe Playgroup dedykowane najmłodszym, czyli dzieciom poniżej trzeciego roku życia oraz ich rodzicom. Udział w zajęciach wspomaga rozwój zdolności poznawczych dziecka, dzieci ćwiczą umiejętności motoryczne, rozwijają pamięć a przed wszystkim zajęcia dają możliwość socjalizacji z innymi dziećmi.

autor: Donata Wicha

playgruoy wrzesnien2016Zajęcia odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 11.30 do 13.00 w sali mieszczącej się przy Together-Razem na ulicy 17 George ‘s Quay w Cork.
Oplata za zajęcia jest w formie miesięcznego abonamentu, który wynosi 20 euro.
Ilość miejsc mocno ograniczona, więc już dzisiaj zgłoś się, wypełnij kartę zgłoszeniową, dokonaj stałego zleceni a otrzymasz handbook zajęć i gwarancje miejsca dla Twojego dziecka podczas zajęć.
Zajęcia prowadzi współpracująca z Centrum od wielu lat Pani Donata Wicha, magister pielęgniarstwa, ratownik kwalifikowany oraz instruktor pierwszej pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża.
Chęć udziału w zajęciach proszę zgłosić pod nr telefonu 021 4967742, osobiście w biurze lub przez adres mail info@together-razem.org (z dopiskiem w tytule Playgroup).
Jeżeli maja Państwo jakieś pytania prosimy o kontakt.

playgriupy zjdecie

Share

Tagi:

Kategoria: Wydarzenia

Komentowanie na tej stronie jest wyłączone.