Subscribe via RSS Feed Connect with as on Flickr
plen

Pobiegnijmy RAZEM w Cork

Cork City Marathon to coroczna wielka impreza dla profesjonalistów, ale też i dla amatorów. Od roku 2013 Centrum Together-Razem zachęca wszystkich dbających o swoje zdrowie i zamierzających pobiec w tym roku maraton, półmaraton albo sztafetę, aby zrobili to z Together-Razem łącząc swoją przyjemność z pożytecznym celem, jakim jest wspieranie działalności organizacji.

autor: Jana Slebodova

Fotografia: Jana Slebodova

mini maraton 2014W Irlandii udział w maratonach i bieganie z celem to popularna metoda wspierania różnych organizacji i organizacji charity działających na rzecz innych.  Biegacze wspierają szpitale, konkretne fundacje, osoby prywatne borykające się z ufundowaniem np. leczenia.

W tym roku 2016 Centrum Together-Razem nie otrzymało przeszło 70 % środków niezbędnych do skutecznego prowadzenia działalności i wiele programów będzie zredukowanych stąd zachęcamy do połączenia pasji sportowej i pasji pomagania. Możesz pobiec i możesz pomóc finansowo naszej organizacji.

Together-Razem wspiera Polaków i migrantów z Europy Wschodniej od roku 2006.
W obliczu redukcji środków finansowych na działalność zmuszeni jesteśmy do redukcji działania niektórych naszych serwisów pomocowych. Wierzymy, że niezbędna jest kontynuacja naszych działań mających na celu walkę z marginalizacją i wykluczeniem społecznym Polaków i migrantów z Europy Wschodniej na emigracji.

Tylko w roku 2015 wsparcie od nas otrzymały 1163 osoby.

Przez ostatnie 4 lata pomogliśmy 5723 osobom z całej Irlandii.

Bardzo chcielibyśmy, aby programy, które realizujemy wróciły do kształtu z lat poprzednich i mogły być realizowane skutecznie w zakresie odpowiadającym potrzebom naszej społeczności w Cork w Irlandii.

Dlatego pobiegnij i pomóż nam finansowo. Pobiegnijmy RAZEM!!!!

Możesz więc połączyć swoje osobiste cele wraz ze wsparciem Together-Razem.

Pobiegnij RAZEM z nami!!!!

maraton 2015Chciałbyś wziąć udział w maratonie, półmaratonie czy sztafecie i wesprzeć cele Together-Razem napisz e-mail do Koordynatora Projektu Jany Slebodovej:

jana.slebodova@together-razem.org że biegniesz dla nas i koniecznie zarejestruj się na stronie maratonu http://www.corkcitymarathon.ie/

Jeśli się zarejestrowałeś to zgłoś się do nas na email powyżej do zdjęcia grupowego i po kartę sponsorską i gadżety.

Przy okazji szukamy również sponsora, który sfinansuje biegaczom koszulki do biegu – chcesz zasponsorować koszulki biegaczom powiesimy w zamian Twoją reklamę na naszej stronie na 3 miesiące.

Jeśli ktokolwiek chciałby wesprzeć niekoniecznie biegnąc prosimy o wpłaty za pomocą aplikacji PayPal dostępnej na naszej stronie w prawym gónym rogu strony z napisem Donacje lub za pomocą  platformy Just Giving pod linkiem https://www.justgiving.com/together-razem-centre/donate/?utm_source=website_cid418235&utm_medium=buttons&utm_content=together-razem-centre&utm_campaign=donate_purple

POSTERpolish (1)

Share

Tagi:

Kategoria: Wydarzenia

Komentowanie na tej stronie jest wyłączone.