Subscribe via RSS Feed Connect with as on Flickr
plen

Together Razem zaprasza na Table Quiz w Cork

Centrum Together-Razem serdecznie zaprasza na Table Quiz, który odbędzie się 5 sierpnia 2016 o godz. 20:00  w Market Tavern przy Anglesea Street w Cork. Ideą tego spotkania jest integracja wolontariuszy Together-Razem z członkami lokalnej społeczności, dlatego jest ono otwarte dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby spędzić wesoło czas, poznać nowych ludzi, i przy okazji sprawdzić swoją wiedzę.

autor: Karolina Zygmunt

table qiz nightPomysł na pub quiz zrodził się w Wielkiej Brytanii w latach 70, i rozprzestrzenił po całym świecie. Jak podają źródła, co tydzień w Stanach Zjednoczonych odbywa się ok. 2 tys. quizów, natomiast w Zjednoczonym Królestwie jest ich co tydzień przeszło 22 tysiące!
Quiz składa się z kilku rund. Prowadzący, tzw. Quizmaster, zadaje w każdej rundzie określoną ilość pytań (w języku angielskim). Uczestnicy pracują w grupach kilkuosobowych. Odpowiedzi na pytania każda grupa zapisuje na przygotowanym wcześniej arkuszu, który po skończonej rundzie przekazywany jest Quizmasterowi do poprawienia. Tematyka quizu jest zróżnicowana: wiedza ogólna, sport, rozrywka itd. Dla zwycięskiej drużyny (tej, która odpowie prawidłowo na największą ilość pytań) przewidziane są nagrody.
Podczas wieczoru odbędzie się także loteria fantowa, z której dochód zostanie przeznaczony na dalszą działalność Centrum Together-Razem. Wygłodniali quizowicze liczyć mogą na darmowe przekąski, a dla miłośników muzyki tradycyjnej zaraz po quizie zagra zespół na żywo.
Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz http://goo.gl/forms/pn5txc3V0SAYwLyS2 lub pod adresem karolina.zygmunt@together-razem.org.
Gorąco wszystkich zapraszamy!

Share

Tagi:

Kategoria: Wydarzenia

Komentowanie na tej stronie jest wyłączone.