Subscribe via RSS Feed Connect with as on Flickr
plen

Weź udział w konkursie harcerskim!

Związek Harcerstwa Polskiego w Irlandii oraz Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Dublinie serdecznie zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do udziału w konkursie pn. „W poszukiwaniu harcerskich korzeni”.

autor: Agnieszka Wieczorkowska

Plakat_konkurs_30_wrzesniaKto może brać udział w konkursie? Każdy w wieku od 4 do 15 lat, bez względu na fakt, czy posiada harcerskie doświadczenie czy też nie.

Konkurs polega na stworzeniu pracy o dowolnej formie na temat harcerstwa. Może to być rysunek, wywiad, artykuł, krótki film, piosenka, wiersz, reportaż lub dzieło artystyczne – grafika, kolaż, praca malarska, rzeźba wyrażająca czym jest harcerstwo. Prace indywidualne i grupowe będą oceniane przez jury w dwóch kategoriach wiekowych (4-9) i (10-15), a brana będzie pod uwagę głównie kreatywność małych i dużych artystów.

Konkurs zachęca do zastanowienia się nad istotą harcerstwa, wyrażenia własnych doświadczeń lub w przypadku ich braku, poszukiwania w swoim otoczeniu osób z harcerskim doświadczeniem i przedstawienia tych przeżyć w kreatywny sposób.

Prace można przesyłać drogą elektroniczną na adres: konkurs@zhp.ie lub listownie do 30 września 2015. Termin konkursu został przedłużony tak, aby umożliwić dzieciom po wakacjach złożenie prac konkursowych. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 1000 Euro. Konkurs jest częścią projektu pn. „W poszukiwaniu harcerskich korzeni” realizowanego dzięki wsparciu Ambasady RP w Dublinie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zhp.ie/konkurs

praca konkursowa

Share

Tagi:

Kategoria: Wydarzenia

Komentowanie na tej stronie jest wyłączone.