4 grudnia 2011 w sali konferencyjnej hotelu „Absolute“ w Limerick, odbyły się już szóste Warsztaty Rozwoju Osobistego zorganizowane przez trenera rozwoju osobistego – Jacka Lacina i FPB (jobseekersite.info). Warsztaty zorganizowano w pełnym standardzie irlandzkiego Skillnetu!
Ponad 55 osobom biorącym udział w szkoleniu został przedstawiony szeroki wachlarz istotnych informacji w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego w Irlandii. Finałowym warsztatom przyświecało motto: „Sukces to maksymalne wykorzystanie możliwości jakie daje nam życie“.
Prelegentami byli:
1) Jacek Lacina Trener rozwou osobistego Irlandii i organizator warsztatów z ramienia FPB (forum PomocBezrobotnym.com) JOBSEEKERsite.info
2) dr Jarosław Płachecki dziekan Zamiejscowego Wydziału Ekonomicznego w Dublinie WSRL.
3) Barnaba Dorda (związki zawodowe SIPTU)
4) księgowa Ania Babko
5) Gość honorowy Tim Madden CEO of “Ireland Poland Chamber of Commerce” i wieloletni działacz na rzecz integracji polsko-irlandzkiej w Limerick
6) Justyna Cwojdzinska z ELI Language School
7) wsparcie: Karen Mc Elligott właścicielka serwisu profesjonalne CV w Irlandii CvbyKaren@gmail.com

Szczególne podziękowanie chciałoby złożyć szanownemu księdzu proboszczowi z Limerick – Ks. Arturowi Ziąber za pomoc i honorowy udział w naszych warsztatach obok Pana Tima Maddena.

Autor: Jacek Lacina
Zdjęcie: Ania Hurkowska, hura-photo.com

Share