W najbliższą niedzielę, 7 sierpnia, odbędą się warsztaty z komunikacji międzyludzkiej połączone z dniem otwartym Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Dublinie.

Na praktycznych warsztatach z komunikacji międzyludzkiej dowiedzieć się będzie można, jak skuteczniej komunikować, negocjować i pozostawać asertywnym. Dadzą one uczestnikom możliwość przećwiczenia nabytych umiejętności, tzn. sprawdzenia się w praktyce. Będzie także mowa o wywieraniu wpływu na innych i obronie przed manipulacją ze strony innych.

Po warsztatach odbędą się Dni Otwarte Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego stworzonego przez Społeczną Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania (największą niepubliczną uczelnię w Polsce). Mowa będzie o kierunkach uruchamianych w Irlandii: Zarządzaniu, Pedagogice, a także o studiach magisterskich kończących się podwójnym dyplomem: magisterskim SWSPiZ oraz Mastera amerykańskiego Clark University.

Data: 07.08.2011, warsztat: godz. 12:00, prezentacja oferty uczelni: ok. 16:00.
Miejsce: Centre For Creative Practices, 15 Lower Pembroke Street, Dublin 2.

Zajęcia są nieodpłatne i prowadzić je będzie Artur Banaszkiewicz, który serdecznie zaprasza na to wydarzenie.
Więcej informacji o uczelni znaleźć można w ulotce którą można znaleźć w załączniku. Dodatkowe informacje można też znaleźć na stronie uczelni na facebooku.

Informacja o PAO 2011 06 07

Share