W ramach cyklu szkoleń “Aktywna Polonia” skierowanego do Polaków działających w organizacjach polonijnych albo zainteresowanych takimi działaniami zapraszamy chętne osoby do w webinarze dotyczącym budownia i znaczenia networkingu dla organizacji polonijnych w Irlandii. 

Webinar “Strategiczny networking dla organizacji w Irlandii” odbędzie się na 10 listopada, w najbliższą środę o godzinie 19tej na platformie streamyard na facebooku Forum Polonia. Webinar jest otwarty dla wszystkich i będzie można go obejrzeć na facebooku pod tym linkiem

https://www.facebook.com/ForumPolonia/posts/10158273627601587?notif_id=1636108683706947&notif_t=live_video_schedule_broadcaster&ref=notif

W jego trakcie prowadząca Emilia Marchelewska opowie po co, z kim i jak budować networking dla organizacji non-profit. Poruszy tematy związane z analizą stakeholderów, analizą polityk społecznych, budowaniu długotwałej współracy, o tym jak organizacyjna samoświadomość może poprzedzać działania networkingowe, o bazie networkingowej i podstawowych potrzebach psychologicznych, a także drodze od autoprezentacji (elevator’s pitch) do organizacji znetworkowanej.

Ponadto będzie sporo własnych doświadczeń, przestrzeń na dyskusję z uczestnikami spotkania. Zapraszamy wszystkich szukających inspiracji i wiedzy na temat budowania współpracy i networkingu.

Emilia pracuje w Cairde, organizacji której głównym celem jest zwalczanie nierówności w zakresie zdrowia  i opieki zdrowotnej. Jest dyrektorem zarządu National Women Council of Ireland i przewodniczącą zarządu CKU (Center for Counselling and Therapy). Z wykształcenia jest psychologiem.

Webinar odbywa się w ramach cyklu szkoleń pt” Aktywna Polonia” i realizowany przez Forum Polonia we współpracy z Ambasadą RP w Dublinie.

Share