Subscribe via RSS Feed Connect with as on Flickr
plen

Rekrutacja na Szkolenie Samorządowe zakończona!

Rekrutacja na Szkolenie Samorzadowe została zakończona. Sposród aplikujących przyjęto 13 osób, które wezmą udział w intensywnym, trwającym tydzień szkoleniu przygotowującym je do zbliżających się wyborów samorządowych w Irlandii.

 

Uczestnicy szkolenia to osoby mające już doświadczenia związane ze współpracą z lokalnymi politykami, angażujące się w lokalne inicjatywy społeczne, działaja na rzecz Polonii w  różnych organizacjach, a jednocześnie pełne entuzjazmu dla zachęcania Polaków do udziału w wyborach samorządowych. Działają w różnych counties Irlandii: Louth, Cork, Waterford, Kilkenny, Dublin, Limerick.

Jeden z kandydatów uzasadaniając swoja motywację do wzięcia udziału w Szkoleniu napisał: “Chcę włączyć się w działania promujące udział Polaków w nadchodzących wyborach samorządowych. Uważam że miejscowa społeczność  potrzebuje wskazówek dotyczących udziału w wyborach i sądzę, że jako jeden z liderów lokalnej społeczności będę w stanie takie informacje przekazać. Udział w szkoleniu pozwoli mi także lepiej pomagać kandydatom na radnych w kontaktach z polską społecznością, co przyczyni się do lepszej integracji  miedzy lokalnymi społecznościami”

Wyniki rekrutacji znaleźć można TUTAJ.

Share

Tagi:

Kategoria: Wydarzenia

Komentowanie na tej stronie jest wyłączone.