Subscribe via RSS Feed Connect with as on Flickr
plen

Nowe kursy angielskiego już od września w Together-Razem

Już jesienią 2016 rozpoczynają się nowe kursy nauki języka angielskiego w Centrum Together-Razem. Kursy te od poziomu poczatkującego do średniozaawansowanego są polecane i rekomendowane przez lokalne organizacje pozarządowe i instytucje pomocy społecznej w Cork. Osoby pobierające świadczenia socjalne są zachęcane do udziału w naszych kursach, jako część podnoszenia swoich kwalifikacji. 

Autor: Ewa Ikwanty

poster kursy jesien2016Wg danych z roku 2015 tygodniowo na kursy uczęszcza średnio 60 studentów. Nauka odbywa się w małych grupach przez wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego z dużym doświadczeniem. W składzie mamy fantastyczne nauczycielki mówiące po polsku Monikę, Kasię i Karolinę, ale również dwójkę irlandzkich native speakerów Jerrego i Martina, którzy pokazują niuanse akcentu z Cork. Program kursów został opracowany w oparciu o podręczniki wydawnictwa Oxford UP, a tematyka lekcji skupia się na kształtowaniu praktycznych umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim. Kurs można kontynuować na wyższym poziomie po rekomendacji nauczycielskiej i po pomyślnie zdanym egzaminie sprawdzającym. Na zakończenie wystawiane są certyfikaty ukończenia kursu. Ponadto dla potrzebujących i systematycznie uczęszczających studentów wystawiane są zaświadczenia do urzędu Social Welfare o nauce języka angielskiego.

W chwili obecnej oferta Together-Razem jest najtańsza i najlepsza na rynku w Cork, koszt jednej lekcji to tylko €4.
Zapraszamy do sprawdzenia swoich umiejętności i poziomu na http://en.kpconcept.eu/ – wynik trafia prosto do nas, co ułatwia nam przyporządkowanie i najlepszy dobór kursu dla studentów.
Miejsca na kursach szybko się zapełniają, więc już dziś zapisz się, dzwoniąc do Together-Razem, zarejestruj się online za pomocą formularza Googla dostępnego pod tym linkiem:
https://goo.gl/forms/XCIMRifRxZMtPkDz1 lub pobierz formularz rejestracji (enrolment form) ze strony Together-Razem, dokonaj opłaty i ucz się z przyjemnością.

Przypominamy, iż jako organizacja Charity wszystkie środki z kursów przeznaczane są na cele statutowe organizacji i pozwalają utrzymać biuro i rozwijać nowe projekty.
Ucząc się u nas pomagasz również innym.

Share

Tagi:

Kategoria: Wydarzenia

Komentowanie na tej stronie jest wyłączone.