Subscribe via RSS Feed Connect with as on Flickr
plen

Zaangażowanie migrantów w politykę – ZAPROSZENIE

W sobotę 24 marca br. 100 przedstawicieli społeczności imigranckiej z całej Irlandii będzie miała możliwość uczestniczenia w bezprecedensowym wydarzeniu w Dublinie. Seminarium z udziałem ministra ds. integracji – Davida Stantona, ma na celu zwiększyć udział imigrantów w życiu politycznym, szczególnie w nadchodzących wyborach lokalnych w 2019 roku.

Aby wziąć udział w przedsięwzięciu prosimy o wysłanie wiadomości z hasłem w tytule ‘Migrant Mobilisation Event’ na adres: info@forumpolonia.org. Email powinineń zawierać dane kontaktowe (imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, numer telefonu) oraz informację na temat prowadzonej przez siebie działalności. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, będziemy kontaktować się z osobami, które się zakwalifikowały do udziału w przedsięwzięciu.

Seminarium odbędzie się 24 marca br. w The Atrium, Department of Justice & Equality, 51 St. Stephen’s Green, Dublin 2, w godz. od 11.00 do 16.00. Udział w nim jest bezpłatny zaś koszty transportu będą zwracane zgłoszonym uczestnikom.

Wydarzenie organizowane jest przez Forum Polonię, Akidwa, Cairde, the Immigrant Council of Ireland, the International Organisation for Migration, New Communities Partnership, Places of Sanctuary Ireland oraz Wezesha przy wsparciu the Office for the Promotion of Migrant Integration.

Share

Tagi:

Kategoria: Wydarzenia

Komentowanie na tej stronie jest wyłączone.