Subscribe via RSS Feed Connect with as on Flickr
plen

Bezpłatne warsztaty nt. pozyskiwania środków na działalność organizacji polonijnych

W dniach 3-5 października 2014 w Centrum Together-Razem w Cork odbędą się intensywne, praktyczne warsztaty nt. planowania projektów i pisania wniosków o dotacje ze źródeł publicznych (UE i innych) dostępnych w perspektywie finansowej 2014-2020.

Szkolenie przeznaczone jest dla liderów (osób zarządzających) i osób odpowiedzialnych za rozwój organizacji polonijnych działających w Irlandii – aktywnych, postrzeganych, jako osoby wpływające na działalność i rozwój organizacji oraz zmotywowanych do podnoszenia kwalifikacji – samodzielnie zgłaszających chęć uczestnictwa, gotowych i zdolnych dzielić się zdobytą wiedzą oraz rzeczywiście wykorzystywać ją w praktyce. Uczestnikom zapewniamy komplet materiałów szkoleniowych (prezentację, podręcznik, ćwiczenia i przykłady wypełnionych wniosków), wyżywienie (obiady i przerwy kawowe) oraz noclegi ze śniadaniem (dla osób przyjezdnych).

posterWarsztaty, wg autorskiego programu, przeprowadzi dwoje trenerów ze Stowarzyszenia „Integracja” w Suwałkach – praktyków z dwudziestoletnim doświadczeniem trenerskim, realizujących wiele projektów współfinansowanych z funduszy strukturalnych i innych źródeł. Podobne szkolenia, które w ubiegłych latach zorganizowano dla Polonii w 14 krajach UE, cieszyły się dużym powodzeniem, a ich uczestnicy obecnie skutecznie aplikują o środki w ramach dostępnych programów.

UWAGA: Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony www.together-razem.org. Wypełnione karty zgłoszeń prosimy odsyłać na adres: szkolenie@together-razem.org. Osoby zakwalifikowane powiadomione zostaną mailem.

Dodatkowych informacji udziela: Wojciech Białek, 0863231184

Warsztaty organizowane są w ramach projektu „Sami sobie – wzmocnienie organizacji polonijnych w Grecji i Irlandii”, współfinansowanego ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania “Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2014 r.”. Projekt realizowany jest przez partnerstwo trzech organizacji pozarządowych: Stowarzyszenie „Integracja” w Suwałkach (lider), Zrzeszenie Polaków w Grecji „Książę Mieszko” i Centrum Together-Razem (partnerzy).

logotypMSZ_A_kolor (1)Projekt jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych
z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania “Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2014 r.” 

 

Share

Tagi:

Kategoria: Wydarzenia

Komentowanie na tej stronie jest wyłączone.