Subscribe via RSS Feed Connect with as on Flickr
plen

Wieczór autorski z Markiem Stokowskim autorem Stroiciela Lasu – Limeryk

Polish Art Festival (PAF) – Festiwal Sztuki Polskiej w Limerick zaprasza na spotkanie autorskie z powieściopisarzem panem Markiem Stokowskim autorem 12 książek beletrystycznych i edukacyjnych.

Odwiedza nas z najnowszą powieścią ‘Stroiciel Lasu’. Jest to pełna humoru opowieść psa o człowieku. Stroiciel Lasu to słowo o Polsce po roku 1989, przy czym o trudnych sprawach mówi się tutaj z humorem. Jest to książka o przyjaźni, ocalającej mocy ciszy, potrzebie pamięci, a także o potężnej sile śmiechu i marzeń. Jest też pochwałą opowiadania zwariowanych historii.

Marek Stokowski – urodzony w roku 1957, w Warszawie. Absolwent Wydziału Polonistyki Uniwerystetu Warszawskiego oraz podyplomowego studium działań edukacyjnych w muzeach. Kustosz w Muzeum Zamkowym w Malborku. Uczestnik Międzynarodowego Programu dla Profesjonalistów Filmowych Ekran w Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. Członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.

Spotkanie przy kawie, muzyce i multimediach odbędzie się 10 maja 2013 (piątek) w Centrum Pastoralnym St. Michael’s Church, Denmark Street o godz. 20:00. Wstęp wolny.

Share

Tagi:

Kategoria: Kultura, Wydarzenia

Komentowanie na tej stronie jest wyłączone.